מטבחים לבנים מודרניים למראה יוקרתי ביותר

החיים הם לפעמים החיבור בין החלומות והרצונות למה שאפשר. לכל אחד החלומות שלו והדברים אותם הוא אפילו לא מעז לומר בכל רם. לפעמים העובדה שאנחנו שומרים בבטן את החלומות שלנו בעצם מובילים לכך שהם לעולם לא יתגשמו. לא פעם הדברים הרבה יותר פשוטים. לכל אחד מאיתנו בבית יש מטבח, לכל אחד חלום קטן או גדול לגביו, המטבח שלנו צריך ויכול להיות מטבח החלומות שלנו. מטבח לבן ונוצץ לא חייב להיות משאלה לא מושגת, זה לגמרי אפשרי אם נבין את היתרונות הקיימים במטבח שכזה, נוכל לקבל מטבח לבן ומרהיב, רק תעזו לחלום.

מטבח נקי ולבן

אחד הדברים החשובים לרבים מאיתנו הוא הצגת מטבח נקי, מכל הסיבות שיש, בין אם מדובר על מקום שבו נמצא האוכל שלנו או שמפני שעבור רבים המטבח הוא תעודת הזהות של הבית. המטבחים הלבנים מייצרים את ההרגשה הזאת, ההרגשה הנקייה והנעימה שיש לנו בעצם הנוכחות של הצבע הלבן, המטבח הלבן המודרני מחזק מגמה זאת וזהו אחד מהמוטיבים החשובים שבו. הצבע הלבן שמסמל טוהר וניקיון כמעט בכל תרבות שהאנושות מכירה, מייצג את הטוב לעומת הרע, הצבע הלבן יעניק למטבח הלבן שלכם את ההרגשה שהוא נקי, שלא לומר טהור ומוכן לקבל אתכם באהבה, לכל שאלה שיש לכם אנחנו אלפא קיטצ’ן נהיה תמיד בשבילכם

אפשרויות עיצוב

אחד היתרונות הבולטים של המטבח הלבן בכללי ושל המטבח הלבן המודרני בפרט הוא היכולת של הגוונים הלבנים להעניק לנו אפשרויות עיצוב נרחבות ביותר, די אם ניקח לדוגמא מטבח מודרני לבן מט שיעניק לנו גוון מיוחד ונעים לעין או למשל לשבור את המטבח הלבן עם שיש אפור יעניקו לנו אפשרויות ויזואליות רבות. היכולת שלנו לעצב ארונות, חלונות או צבע קיר כאשר הצבע הלבן נותן את הטון, מחזק את תחושת הנעימות שהוא מספק ומאפשרת לשאר חלקי המטבח להרגיש בנוח. דבר לא פחות חשוב הוא העובדה שמטבח הוא חלק מכלל הבית, נכון, למטבח חשיבות עצומה, הוא לא לבד, העובדה שהצבע הלבן שולט במטבח, יכול לאפשר קו עיצובי אחר בשאר הבית מבלי לפגוע ברצף העיצובי.

מטבח לבן ואפור

משחקי אור

תאורה אוהבת צבעים בהירים ואת הגוונים הלבנים בעיקר. האפשרויות שיש לנו בעיצוב מטבחים לבנים היא נרחבת יש יתרונות מגוונים למטבח הלבן גם בתאורה במטבח לבן מודרני בתוך דירה עירונית במגדל גבוהה עם תאורת חוץ מוגבלת ובין עם מדובר על מטבח לבן בבית כפרי עם חלונות גדולים ותאורה חיצונית בעלת משמעות.
נוכל להעניק למטבח הלבן שלנו תאורה לבנה שתייצר אפקט של אור חזק ותאורה מחוזקת, או לחלופין על ידי שימוש בצבעים חמים יותר נעניק תחושה יותר חמה ומשפחתית, כל אחד עם הבחירה שלו. בנוסף תמיד נוכל לשבור את הכול עם ספוט צבעוני בנקודה מסוימת לקבל פס אדום או ירוק על חלק נבחר במטבח

משתלב בקלות

בצבע לבן הדברים משתלבים בקלות, הוא מקבל באהבה כל צבע כמעט, החל משילוב שהוא אפילו קלאסי של שחור ולבן, דרך צבעים עזים וחמים ועד לצבעים רכים ועדינים. אפשרויות המשחק הן מגוונות ולפעמים בתוך מטבח לבן כולו, פריט שחור אחד יכול לתת את הטויסט המיוחד. וגם בתוך הצבעים הלבנים ניתן לשלב, בין מטבח מודרני לבן מט עם עיצוב של מטבח לבן עם שיש אפור שישבור את הרצף בעדינות ולא יפגע בקו הנקי שביקשנו לקבל. הלבן יודע להכיל אליו כמעט הכול וכדאי לדעת לנצל את היתרונות הללו שלו, הצוות שלנו אלפא קיטצ’ן ישמח לעזור לכם בכל השאלות והמשאלות שלכם

הרגשת מרחב באמצעות המטבח הלבן

אחד האלמנטים שאנחנו מחפשים לא פעם למטבח הוא לשדר יוקרה ולייצר מטבח רחב ידים ובעל קווים נקיים. המטבח הלבן ייתן לנו בדיוק את ההרגשה הזאת שאנחנו כל כך מחפשים, הגוונים הבהירים בעיקר של המטבח הלבן המודרני מעניק מעצם עיצובו תחושה של מרחב וזרימה, המטבחים הלבנים מעניקים לנו תחושה של זרימה וחלל פתוח שמייצר הרגשה של מטבח הגדול ממה שהוא אכן בפועל. תחושה זאת מעניקה הרגשה טובה יותר, ותחושה של ניצול מירבי של השטח העומד לנו בעת עיצוב המטבח. לא פעם המטבח ממשיך את אחד מחלקי הבית, ועל ידי כך נוכל לייצר את ההרגשה היוקרתית של שטח פתוח וחלל גדול המנוצל בצורה המיטבית

מטבחים לבנים מודרנים

יוקרה -מטבחים לבנים מודרניים

מטבח לבן מייצר תחושה של יוקרה סביבו, זה טבע האדם הם נהנים מטבחים לבנים נהנים מהילה מלכותית, משדרים טעם איכותי בשילוב עם עיצוב נכון יכול להראות כמראה הנלקח מתוך ספר אגדות, כזה שהכול בו נקי ונוצץ ורק מחכה לאורחים רמי הדרג שידעו להנות ממנו. לא צריך להתנצל, אפשר להגיע לתוצאות מצוינות בעזרת עיצוב נכון ובחירת אלמנטים מדויקים.

לסיכום

המטבח שלנו יכול וצריך לשקף את מי שאנחנו, אבל כמו בכל תחום אחר בחיים אסור להפסיק לחלום ורצוי לדבר את החלומות שלכם, לעיתים קרובות החלומות שלכם ברי השגה בקלות יחסית, מה שנותר הוא בחירה נכונה ומטבח לבן או מטבח לבן מודרני בעיצוב סופר יוקרתי וסופר אינטליגנטי יכול להיות המטבח שלכם, אין כאן אלמנטים מסובכים, רק החלטות עיצוביות נכונות, הצעות שהצוות שלנו באלפא קיטצ’ן ישמח לספק לכם.

חברת אלפא קיטצ’ן חרתה על דיגלה להוביל את תחום העיצוב ובניית המטבחים בישראל תוך התאמות מדויקות לרצון הלקוח עם דגש על מחירים השווים לכל כיס. הנציגים שלנו ישמחו לפגוש כל אחד ואחת לדבר על החלומות שלכם ואחר כך גם להגשים אותם. אנחנו זמינים בטלפון ובאון ליין ובמידת הצורך ניתן לקבוע פגישת ייעוץ.

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off