מטבחים למשרד

מטבחון/מטבחים למשרד - מה צריך לדעת?

כולנו מכירים את הרגע הזה, בשעות הבוקר המאוחרות או בשעות הצהריים הקשות, בהן אנחנו הולכים לכיוון המטבחון במשרד, מכינים כוס קפה ומנשנשים איזו עוגייה. למטבח במשרד ישנה חשיבות גדולה, מבחינת ההוויה של המשרד וההרגשה של העובדים.

חשיבות המטבח במשרד

בעלי משרדים רבים אינם מבינים את החשיבות הרבה של יצירת מרחב מגבש, נוח ומזמין במטבח.

היום, המטבח מהווה את אחת הפלטפורמות הטובות ביותר ל-small talks בין העובדים. ואומנם יהיו כאלו שיחשבו שמדובר על בזבוז זמן, אך דעתי היא בדיוק הפוכה. ברגע שאנשים מתקשרים ביניהם בפן האישי, הם יוצרים קשרים. קשרים אלו עוזרים לפתח את עבודת הצוות בחברה.

בנוסף, בשיחות צד לא פורמליות יכולים להעלות הרעיונות החדישים, המעניינים והמקוריים ביותר. בסך הכל, מדובר על אזור שחשוב להשקיע בו ולתכנן אותו כראוי.

מטבח למשרד - מטבחון למשרד

מחיר מטבחון למשרד

מלבד הדברים הבסיסיים, ניתן להוסיף ולשדרג את המטבח באופן משמעותי. שדרוגים אלו יכולים להיות באמצעות הוספת מוצרי חשמל, שולחנות וכסאות בר.

כמובן שהכל תלוי בגודל החברה ובתקציבה, חברה בעלת 10 עובדים אינה צריכה מטבח ענק ולעומתה חברה עם מספר רב של עובדים תזדקק למרחב גדול, מספר שולחנות וכו’.

העלות של הקמת מטבח במשרד תלויה לחלוטין בבחירות שלכם, כל אחד מהרכיבים שתיארנו כאן ניתן להזמין במחיר זול או יקר כאחד.

למשל ניתן לבחור ארונות יקרים מאוד או זולים יחסית וכך לחסוך בדבר אחד ולהשקיע באחר.

מה צריך לכלול המטבח במשרד

לעומת מטבח ביתי, במטבח המשרדי אין צורך בכלל מוצרי החשמל כמו תנור או כיריים. כמו כן, יש צורך בשטחי עבודה קטנים יחסית, היות ואף אחד לא מבשל שם ארוחות שלמות. אז מה כן חשוב שיהיה במטבח משרדי? קודם כל מקרר, מיקרו, תמי 4 (או דומיו) ומוצרי חשמל קטנים (למשל טוסטר, מכונת קפה וכו’). בהמשך חשוב שיהיו קיימים כלים לצורך חימום, חיתוך, אכילה ושתייה. כמו כן, יש צורך במקומות ישיבה מספקים, מבחינת גודל השולחנות ומספר הכיסאות. כך שיתאים לכמות חברי הצוות בחברה. (טרנדים במטבחים קטנים)

עיצוב המטבח

העיקר בעיצוב המטבח הינה נגישות, אין צורך בתאורה מפוצצת או ארונות מיוחדים. אך חשוב מאוד שיהיו מספיק ארונות כדי לאחסן את הציוד הקיים.

הכתבה נכתבה בהשראת Xnet

לפרטים על מטבחים למשרד במבצע היכנסו 

בין לקוחותינו

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off