0
שנים של איכות ושירות למטבח

מטבח לזוג צעיר

מטבח לזוג הצעיר

המטבח הצעיר לזוג הצעיר

אז החלטתם לעבור לגור יחד, שלב חדש בחיים, ההתרגשות בשיאה! כמו כל זוג צעיר- מתחילים בקטן, זאת אומרת, דירה קטנה. בין היתרונות של כמה קרובים תהיו עכשיו ביניכם והעובדה שמספר הצעדים בין המיטה לשירותים שואף לאפס, נתקלתם בכמה מכשולים כיצד מתמודדים עם החלל הקטן. באלפא קיטצ’ן קיבצנו כמה פתרונות כיצד לבנות את מטבח החלומות גם כשאין כל כך מקום.
בעת תכנון המטבח מומלץ להתייחס לכל החלל הקיים במטבח למשל הקירות. דרך מצוינת להוסיף מקומות אחסון במטבח היא בעזרת תליית מדפים או ארוניות גבוהות. בעזרת המדפים או הארוניות הסגורות ניתן לנצל גם את פינות המטבח שלרוב הן חלל לא ממומש.
מגירות יכולות להיות יעילות לפעמים יותר ממדפים. אחת הסיבות לכך היא היכולת לסדר פריטים קטנים שלרוב אובדים או מתבלגנים בקלות. בנוסף לכך, ההפרדה בין חפצים קטנים תאפשר התמצאות יותר מהירה במטבח. פתרון נהדר נוסף הוא הוספת מגירות בתוך המזווה בשביל ליצור הפרדה וסדר בין המצרכים.
מטבחים ליחידות דיור
בין הפתרונות לאחסון ושימוש נכונים בחלל מומלץ מאד לעשות שינוי תודעתי! מאד קל לערום חפצים וכלים במטבח לערמה על השיש ולהאמין שכל החפצים האלה שימושיים כל הזמן. בעקבות זאת משטח העבודה עמוס וצפוף והכנת האוכל נעשית יותר מגושמת. מומלץ למצוא מקום לכל חפץ וחפץ במטבח כך שמשטחי העבודה יהיו ריקים ומוכנים לשימוש. פעולה זו תתרום לניקוי המטבח בקלות רבה ותגרום לתחושה כללית של סדר. שימו לב שהחפצים שנמצאים במטבח אכן שייכים לו ולא לחדר אחר.
תקבעו מראש תקציב . קל להיגרר להוצאות מיותרות במטבח, החליטו מראש מה הסכום אותו תשקיעו במטבח, וודאו כי הסכום מתאים למימוש הצרכים והרצונות שלכם.

באלפא קיטצ’ן תוכלו להיעזר במומחים שלנו וביחד נבנה את המטבח הראשון המשותף שלכם! בתקציב שלכם עם המצויינות שלנו, מקצועיות של שנים ועבודה עם חומרי גלם מובחרים.

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off