שאלות נפוצות

אופן המדידה: אם השיש מקיר לקיר: יש למדוד ב 4 מקומות שונים: גובה הריצפה בחלק האחורי של המטבח (צמוד לקיר), גובה הריצפה , 50 ס”מ מהקיר, כנ”ל בגובה 88 ס”מ (בחלק האחורי ובחלק הקדמי )

במידה והברז עתיד להגיע מהקיר – יש למדוד את המרחק של מרכז הברז (הפיה) מאחד הצדדים. במידה והברז יוצא מהשיש – יש למדוד ת המרחק של שני ברזי ניל שנמצאים מתחת לכיור וכן של צינור הביוב מאחד הצדדים. אם אתם לא בטוחים אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעזור.

יש מספר פתרונות לפינה: דלת ברוחב של 45 ס”מ שמהווה גישה לפינה ובה יהיה מדף. אופציות נוספות: מג’יק ולמנש. ניתן ואפשרי לוותר על הגישה לפינה לפי בחירתכם.

הגישה לארון עליון פינתי לא ממש נוחה. ארון פינתי נותן תחושה קלסתרופובית ולא מאוורר. מומלץ לעשות ארון עליון ישר, מודרני ונותן תחושב של מרווח בחלל במטבח.

בחור לברז ולביוב נעשים בעת התקנת המטבח ובהתאם לנתונים בשטח. כנ”ל לגבי החורים המיועדים לחשמל.

אצלנו כל המטבחים מגיעים עם מנגנונים של טריקה שקטה.

לכל אחד מהמטבחים שאנו מציעים יש כמות מגירות אשר כלולות במחיר של אותו הדגם. כמו כן, ניתן להוסיף מגירות בתוספת תשלום סמלית.

במגירה הרגילה לא ניתן לאחסן משקל כבד. ניתן לאחסן סכום או מוצרים בעלי נפח. כמו כן, יש מגירות ייעודיות לאחסון סירים ומכשירי חשמל.

כל המטבחים מגיעים על רגליות מתכווננות וצוקל אלומיניום נישלף המאפשר ניקוי יעיל, פתרון עיצובי ועמיד בפני מים.

באחריותכם לדאוג לפני הגעת המטבח לשטח ישר, מרוצף או מיושר בבטון. בנוסף יש לוודא שהקיר חזק מספיק כדי לתלות את הארון העליון. נשמח לעזור ולהכווין אתכם בביצוע ובהכנה אידיאלית (:

לפני הגעת המטבח יש לפרק את המטבח הקיים (במידה ויש מטבח), לוודא שהשטח עליו יותקן המטבח מיושר בריצוף או בבטון . לגבי תליית הארון העליון יש לבדוק שהקיר מחוזק בבטון ומאפשר תליית ארון עליון (אם מדובר בקיר חיצוני, אין בעיה)

אנחנו מייצרים את הארון העליון עד גובה של 75 ס”מ ללא תוספת למחיר (:

גוף הארון עשוי סנדוויץ איכותי,  דלתות הארון עשויות MDF ציפוי פורמייקה או עץ סנדוויץ.

בדרך כלל הדלתות עשויות MDF ולא סנדוויץ כי הסנדוויץ כבד ועלול להתעוות. MDF ירוק – לוחות MDF שעברו טיפול מונע בפני מים, בתערובת מוחדר ווקס מיוחד. נועד לחללים פנימיים שנוטים ליצור לחות מוגברת.

במרבית הדגמים הידיות שכלולות במחיר הן ידיות צינור. יש לנו מגוון רחב של ידיות אחרות (ידיות רוכבות, כפריות וכדומה) בתוספת למחיר הארון הקיים.

ניתן להכין קדח לכיריים, שימו לב כי תצטרכו לספק לנו את מידות הכיריים היעודיות לפני מועד האספקה. כמו כן, המידה ועומק הארון חייב להיות 60 ס”מ.

כן! כל המטבחים שלנו מגיעים עם אחריות של 3 שנים על גוף המטבח!
אין אחריות על נזקי מים או שבר בכפוף לתקנון החברה.

זמני האספקה שלנו הם מהירים ביותר עד 14 ימים והמטבח אצלכם (לכל המטבחים!) (:

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off