ארון מטבח עליון

ארון מטבח עליון – מה צריך לדעת

בין אם אתם נכנסים לבית חדש מקבלן, בית יד שנייה או רוצים לשפץ את המטבח בדירה הקיימת שלכם, מדובר על פרויקט משמעותי, הן מבחינת זמן ותכנון והן מבחינה כלכלית. אך, לא מדובר על גזרה משמיים, קיימות גם אפשרויות זולות יותר. ארון מטבח עליון – לא מה שחשבתם.

עיצוב המטבח

עיצוב המטבח צריך להתאים לשני היבטים עיקריים, הראשון הינו העיצוב הכללי של הבית שלכם. ההיבט השני ובעיינינו גם החשוב ביותר הינו, הפונקציונליות הדרושה לכם. למשל למשפחה של בשלנים, אשר מעבירים שעות ארוכות במטבח יידרשו משטחי עבודה רבים. לעומת זאת, למשפחה דתית, המפרידה כלים, יהיה צורך בשני כיורים ומספר רב יותר של מגירות.

מגירות מגירות מגירות…

אחת הדרכים להוזיל את עלות המטבח שלכם הינה הקטנת
כמות המגירות. מבנה של מגירות יקר משמעותית מארון ולמרות היותן נוחות (לפעמים הרבה יותר מארון), לעיתים ישנה אפשרות לוותר על מספר מגירות ולהשקיע במקומות אחרים.

איכות החומרים – ארון עליון למטבח

אחד הגורמים העיקריים המייקרים את עלות המטבח
הינו החומרים בהם משתמשים. בין אם מדובר על העץ לארונות, השיש או איכות הפרזול.
לדעתי האמירה “מחיר יקר שווה איכות טובה” הוא נכון במקרים מסוימים, אך לא תמיד. לכל חומר ישנו רצף של איכותיות, למשל, אם נסתכל על איכות העץ של הארונות, ישנם ארונות מטבח העשויים מעץ מלא ולרוב הם יהיו יקרים משמעותית, אך גם איכותיים יותר. בצד השלילי של הסקלה, ניתן למצוא את הסיבית, מדובר בפועל ב”פסולת” דחוסה המדמה עץ.

ניתן למצוא אותה בעיקר בריהוט של איקאה ושל חברות זולות נוספות. הבעיה העיקרית עם סיבית, הינה העובדה שהיא עשויה להתנפח במגע
עם מים. באותו הקשר ניתן לדבר גם על איכות השיש. בתחום השיש, רובנו מכירים את שיש הקוורץ (אבן הקיסר).

האם תמיד המחיר צריך להיות כל כך יקר?

אז זהו, שלא ממש. אומנם איכות החומרים חשובה, ויש באמת משמעות לחומר הגלם בו תשמשו. אך במקרים רבים המחיר מוגזם לתמורה וניתן להשיג את אותו חומר הגלם במחיר זול יותר. פשוט צריך להשוות מחירים. ניתן להשיג ארון מטבח זול בלי להתפשר על האיכות.

נוסף לכך, זכרו תמיד מהו סדר העדיפויות שלכם. למשל שאני עיצבתי את המטבח בבית שלי, העדיפות שלי הייתה על הוספת שטח עבודה רחב (בכל זאת אוהבת לאפות). ולכן בחרתי להשקיע יותר בהוספת ארונות עליונים מאשר בכמות מגירות או שיש יוקרתי. לפני שאתם מגיעים להתייעצות בחברת מטבחים, רשמו לעצמכם מה הכי חשוב לכם ועל מה אין בעיה לוותר.

באלפא קיטצ’ן לעזור לכם להוסיף ארון עליון למטבח קבלן או שמה להוסיף ארון עליון לארונות מטבח קיימים.

אנו מציעים מגוון רחב של ארונות מטבח עליונים איכותיים ובזול צרו קשר או  הכנסו ל- למטבחים זולים

ארון מטבח עליון

נגר מטבחים בזול - ארון עליון למטבח
מטבח מודרני לבן אפור
מטבח כפרי איכותי מעולה ליחידת דיור

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off