0
שנים של איכות ושירות למטבח

6 כללים לרכישת מטבח בסגנון כפרי לבית

אחד הטרנדים הלוהטים של השנים האחרונות הוא הבישול הבייתי. כפועל יוצא של העניין המטבח הפך להיות מרכז הבית, הוא יכול לשדר סגנון חיים, חום וביתיות.
כולם רוצים להרגיש שהמטבח שלהם מתאים לצרכים החדשים המתפתחים בחיינו.   אחד הפתרונות הטובים ביותר בימינו הם עיצוב של מטבח כפרי מודרני, המשלב בתוכו אלמנטים היכולים להתאים גם למטבחים כפריים קטנים וגם למטבחים כפריים מודרניים. במאמר הבא תוכלו למצוא את הכללים החשובים בהחלטה על עיצוב מטבח כפרי בבית שלכם.

למה מטבח כפרי?

המטבח הכפרי משדר אלמנטים של משפחתיות, חום ורצון להתכנס לתוכו. העקרונות הללו באים ליידי ביטוי בכל סוג של מטבח כפרי, בין אם מדובר על מטבח כפרי לבן, או מטבח כפרי מודרני. הרצון של כולנו להנות ממטבח מעוצב העומד בכל הדרישות של העידן הנוכחי תוך שמירה על תחושת הביתיות המאפיינת גישה חמימה ומשפחתית. צוות המומחים של אלפא קיטצ’ן שמח להציג בפניכם שישה כללים לרכישת מטבח בסגנון כפרי.בסגנון צרפתי

כלל ראשון, צבע המטבח

מטבח כפרי מקובל לעצב כמטבח כפרי לבן או בצבע עץ. לבחירת הצבע יש השפעה על הבית כולו, חשוב להתאים את הצבע ויתכן מאד שמטבח כפרי לבן יתאים יותר מצבע העץ המסורתי. על ידי כך נוכל גם לקבל אפקט של מטבח כפרי מודרני ומעוצב בהתאם לטרנדים האחרונים המקובלים כיום. בחירת הצבע חייבת להיות הבסיס ממנו נגזור את המשך הבחירות שלנו, האם נלך על עיצוב של מטבח כפרי קלאסי או אולי נבחר בעיצוב של מטבח כפרי מודרני.

מטבחים כפריים מודרנים

כלל שני, מטבח כפרי מעץ מלא

המטבח הכפרי המסורתי מאופיין כאמור בכך שהוא משדר חמימות העוטפת את היושבים בו ואת המבשלים בו, אחת הסיבות לכך היא העובדה שמטבח כפרי אמיתי נבנה מעץ מלא, העץ המלא מעניק גם ואולי במיוחד למטבחים כפריים קטנים את התחושה הביתית הרצויה, לכן בין עם נבחר מטבח כפרי לבן ובין שנבחר מטבח כפרי מודרני, נוודא שחומר הגלם שלנו הוא משובח ואיכותי, או במילים אחרות עץ מלא ואיכותי.

כלל שלישי, משטחים גדולים

אחד המאפיינים המסורתיים של המטבח הכפרי הוא משטחי עבודה גדולים הנגזרים מכך שהבתים המקוריים בכפר גדולים ורחבים יותר. כאשר אנחנו רוצים להתאים את רעיון המשטחים הגדולים למטבחים כפריים מודרניים אנחנו נעזר בפתרונות עיצוב יצירתיים שיעזרו לנו לייצר משטח גדול ככל האפשר, יחד עם עיצוב ושילוב חומרים וצבעים שיעניקו הרגשה של מרחב ושטח גדול. כמובן שלעיצוב מטבחים כפריים קטנים נקודה זאת מהווה אתגר עיצובי, אתגר שהמומחים של אלפא קיטצ’ן ישמחו לפתור.

כלל רביעי, מידתיות

חשוב לזכור, המטבח הוא חלק מהבית, גם אם נגדיר אותו כחלק המרכזי, הוא חייב להתכתב עם שאר הבית, לעצב מטבח גרנדיוזי שכל שאר חלקי הבית מעוצבים במינימליות, עלול ליצור תקלה עיצובית. המטבח הכפרי המודרני בעיקר מתאים עצמו לעולם החדש ולכן המידתיות בין חלקי המטבח לבין עצמם ובין שאר הבית חייבים לייצר את אווירת החום והנעימות ולא לייצר סוג של מאזן אימה.

כלל חמישי, אי

אחד המאפיינים של מטבח כפרי הוא האי, אותו משטח עבודה מאובזר שיכול להפוך גם לשולחן עבודה וגם לשולחן הגשה, במטבחים הכפריים המודרנים יש התחשבות לנושא הזה ורק תנסו לדמיין לעצמכם את הסצינה בא אתם מוציאים מהתנור מאפה חם ומרהיב בתנועת סיבוב אל תוך מעגל אורחים הישובים סביב האי, אין ספק, לאי יש עוצמה שמשודרת בעיצוב המטבח הכפרי המודרני.

כלל שישי, פירזול

השקעתם בעיצוב מיוחד, בחומרים הכי טובים ובצבע המתאים, הנקודה  אחרונה היא כאמור הפרזול, למטבחים כפריים קטנים נעדיף ידיות קטנות שיתאימו בפרופורציה לגודל המטבח, במטבח כפרי מודרני ורחב ידיים נוכל להשתמש בידיות ארוכות, או מעוצבות בגודל רב יותר.

לסיכום

המטבח הכפרי הוא טרנד לוהט, ניתן בקלות לבצע התאמות ולעצב מטבח כפרי מודרני, לא צריך להיות מקובעים ואפשר לעצב גם מטבח כפרי לבן למשל. אצלנו באלפא קיטצ’ן תוכלו להעזר בצוות המומחים שלנו וחשוב לציין שבאלפא קיטצ’ן ניתן להזמין מטבחים כפריים פרובנס. אין סיבה שגם אתם לא תהנו ממש עכשיו מהטרנד הלוהט והנפלא של המטבח הכפרי ותוכלו גם אתם להנות מחוויית מטבח מקצועית וחמימה כמו שתמיד רציתם.

 

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off