0
שנים של איכות ושירות למטבח

4 כללי ברזל לרכישת מטבח מודרני לבית

הדור הבא בעיצוב המטבח המודרני חייב להביא את הדגשים התאימים לעולם המטבחים המודרניים ב2020. הקו המוביל את העיצוב של המטבח המודרני מורכב ממספר עקרונות ובראשם עיצוב נקי המשלב בתוכו שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחשוב לא פחות בשימוש בחומרים המתאימים לשנת 2022.
יש מי שמאפיין את העיצוב המודרני בקווים פשוטים ועל ידי חיתוכים מיוחדים. במאמר הבא ננסה לתת לכל אחד את הכללים המובילים בבואנו לבחור מטבח מודרני.
המטבח שלנו יהיה מן הסתם הפנים של הבית, החלק שבו אנו מבלים זמן רב, בואו נתייחס אליו בהתאם.

מהו מטבח מודרני?

למטבח המודרני מספר מאפיינים המלווים אותו ויוצרים את הייחוד שלו, החומרים מהם משתמשים משלבים זכוכית ונירוסטה ובדרך כלל נשלב משטחי אבן מחומרים ידידותיים יותר לסביבה המשדרים יוקרה. המטבח המודרני מעוצב למעשה כיחידה אחת אשר מצד אחד אך שואפת להציג פן מינימליסטי המאפיין יעילות ומיצוי מקסימלי של התנאים העומדים לראשותנו. ומצד שני המטבח המודרני נתפס בעיקרון כמטבח גדול ומרווח. (מנימליסטי)
בכל זאת ניתן לייצר מטבחים מעוצבים מודרניים גם במטבח מודרני קטן. בעזרת צוות המומחים של אלפא קיטצ’ן ניסחנו את ארבעת כללי ברזל לרכישת מטבח מודרני לבית.

 

 

מטבח מודרני

כלל ראשון, עיצוב מינימליסטי

עיצוב מינימליסטי של מטבח, אין בו כדי להצביע על פשטות, אלא יש בו להצביע על מספר עקרונות המתאימים לו. מטבחים מעוצבים מודרניים כוללים רעיונות שיחזקו את הקו הנקי וכביכול תעשייתי. הרעיון המינימליסטי ישפיע גם על העיצוב של משטח העבודה, אנחנו נרצה לייצר אשליה של מיעוט פריטים, תוך שימת דגש עבור הפריטים שכן נשארו לתצוגה. אלמנט נוסף שרצוי לייצר את התחושה המינימליסטית היא התאורה שכדאי ותיעזר או תנצל את האור המגיע מבחוץ ותעצים אותו, שימוש נכון בעקרונות הללו יוכלו לספק לנו את הבסיס למטבח המודרני שאנחנו רוצים.

כלל שני, אחידות

אחד העקרונות החשובים במטבח המודרני, ועל אחת כמה וכמה בעת עיצוב מטבח מודרני קטן, הוא הצורך הבלתי מתפשר לשמור על קו אחיד המחבר את המטבח לשאר חלקי הבית. בית שבנוי בסגנון כפרי או סגנון אירופאי, לא יוכל להשתלב עם המטבח המודרני, יש אמירה עיצובית ברורה בבחירה במטבח המודרני בשנת 2022, העיצוב המודרני מתכתב עם צורות גיאומטריות נקיות בשילוב של קווים נקיים אשר מעניקים לו את התחושה הרצויה. כדאי לוותר על הרצון הקיים לעיתים לריבוי פריטים או אלמנטים שיפגעו במראה הנקי של העיצוב המינימליסטי.

כלל שלישי, אחסון חכם ומודרני

העולם המודרני מתחיל להפנים היום שריבוי פריטים הוא לא משהו נדרש, העיצוב של מטבח מודרני מנסה להתכתב עם רעיון זה ומנסה כאמור לייצר תחושה מינימליסטית, אולם אין הדבר אומר שהמטבח החדש והיפה שלנו לא מכיל את כל הדרוש, לכן חשוב לייצר באופן מושכל אזורי אחסון נאותים על מנת שיכילו את כל הדרוש למטבח מקצועי של היום, וחשוב יותר אפילו בעת עיצוב הארונות לייצר מקום אחסון חכם לכל פריט, כך שיהיה נגיש בהתאם לצרכים. המטבחים המודרנים ב2020 חייבים להיות חכמים במחשבה שלהם בפרט בנושא האחסון.

כלל רביעי, גוונים

הרעיון העיצובי העומד מאחורי בחירת הגוונים במטבחים מעוצבים מודרניים בעידן הנוכחי הוא הבחירה בגוונים הנכונים שיתנו את המעטפת המתבקשת עבור המטבח המודרני שאנחנו מעצבים. הקו המנחה הוא של בחירת גוונים בהירים יותר ולעיתים מתכתיים, בשילוב עם תאורה נכונה מבית ומחוץ, גם מטבח מודרני קטן יוכל לייצר אווירה של מטבח רחב ידיים. השילוב של הגוונים הבהירים הוא נכון לכלל חלקי המטבח ומשלב בין צבע הארונות, התאורה הנבחרת והפריטים שנבחר להציב במקומות גלויים לעין, בכל שאלה צוות המומחים של אלפא קיטצ’ן ישמח לעזור.

מטבח מודרני אפור

לסיכום

מטבח מודרני הוא לא רק רעיון עיצובי, הוא גם אמירה חברתית ברורה. העקרונות המנחים מטבחים מעוצבים מודרניים הם ברורים ומשדרים אמירה. המטבח המודרני מאופיין בקווים מאד ברורים ועושה שימוש מירבי בכל חומרי הגלם הזמינים לנו, החל מרעיון העיצוב, דרך בחירת החומרים ועד הבניה בפועל.

אלפא קיטצ’ן מתמחה בעיצוב מטבחים במחירים נוחים לכל כיס, זהו המוטו שמוביל אותנו, צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לראשותכם גם באון ליין וגם בפגישות פרונטליות בכל מקום בארץ. המוטו שלנו הוא אמינות ושירות תוך שימוש בחומרים איכותיים במחירים הוגנים.

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off