מטבח פורמייקה

מטבח פורמייקה

חושבים על החלפת המטבח? היום החלפת מטבח ממש לא חייבת לשרוף לכם את הכיס, וניתן לסדר מטבח חדש לבית שלכם במחירים שווים לכל כיס. כדי להוציא זאת לפועל אתם צריכים לשכוח את כל מה שחשבתם על פורמייקה. אם בעבר היה מדובר בחומר גלם שהיתרון היחיד שלו היה המחיר, כיום ניתן ליהנות ממטבח פורמייקה שמצד אחד באמת זול ומצד שני איכותי, עמיד ומעוצב יפה מאוד.

 

מטבח פורמייקה שחור ידיות אינטרגרליות

יתרונות מטבח פורמייקה

אז מה הופך מטבח פורמייקה לבחירה הראשונה של כל כך הרבה אנשים? נקצר בשבילכם את העיקר:

  • עמידות ואיכות: מטבח מסוג זה עמיד מאוד, ולמעשה מדובר באחד מחומרי הגלם העמידים ביותר.מעבר לכך, הוא מחזיק מעמד בתנאי לחות האופייניים למטבח וכן לטמפרטורות שונות, והוא לא סופח אליו ריחות כך שאתם באמת יכולים להתפרע בבישולים.
  • קל לנקות: אחת התכונות החשובות שיהיו בחומר גלם ממנו עשויים ארונות מטבח ושאר החפצים במטבח, זה שהוא יהיה קל לניקיון. עם פורמייקה לא צריך להתאמץ, ומעבר קצר עם מטלית וחומר ניקוי יוריד כל לכלוך בקלות, עקשן ככל שיהיה.
  • מחיר: בדרך כלל אנחנו רגילים שחומרי גלם עמידים ואיכותיים עולים הם בעלי מחיר גבוה וחומרי גלם נחותים הם בעלי מחיר נמוך. עובדה שנכונה במקרים רבים פשוט לא חלה כאן – אומנם פורמייקה הוא חומר גלם איכותי, אך למרבה השמחה מדובר בחומר גלם זול יחסית ושווה לכל כיס. באלפא קיצ’ן תוכלו להתחדש במטבח פורמייקה שלם במחירים יוצאי דופן, בכפוף לגודל המטבח ומיקום ההתקנה.
  • מגוון רחב של עיצובים: בעבר מטבחים מסוג זה היו מטבחים די עצובים: הארונות היו עשויים מבלוקים חיוורים שרחוקים מלהזכיר עיצוב יוקרתי ומתוחכם. זה כבר מזמן לא המצב, וכיום ניתן להזמין מטבח זה בעיצובים יוצאי דופן: מטבח פורמייקה כפרי, מטבח פורמייקה לבן, מטבח פורמייקה לבן מט, מטבח פורמייקה דמוי עץ, מטבח פורמייקה שמנת, מטבח פורמייקה אפור, מטבח פורמייקה מודרני וכדומה. ניתן לראות עוד צבעים ועיצובים פה >>
  • מתאים לבית עם ילדים: כולנו אוהבים את הילדים שלנו, אבל אנחנו יודעים היטב שהם נוטים להתייחס לרהיטים לא בצורה הכי עדינה שניתן. יתר על כן, המטבח מתאים מאוד לבית עם ילדים, שכן הפורמייקה עמידה מאוד למכות, כך שגם אם הילדים שלכם טורקים מדי פעם את ארונות המטבח או מתנגשים בהם עם בימבה – אנחנו יכולים להיות רגועים כי היא תהיה בסדר.

 

בחרו סגנון עיצוב למטבח שלכם

כאשר אתם באים לעצב מטבח, השלב הראשון הוא להבין מהו הסגנון העיצובי שאנחנו רוצים. אנחנו ממליצים לחפש קצת תמונות כדי להבין מה בא לכם ומה המשמעות של סגנונות עיצוביים שונים על מנת שתוכלו להכווין את הנגר שעושב לכם את המטבח.

כך למשל מטבח בסגנון כפרי הוא מטבח בו ישנה נוכחות של גוונים כהים יחסית, למשל פורמייקה דמוי עץ חום. לעומת זאת מטבח בסגנון מודרני עושה שימוש בגוונים בהירים – למשל, ארונות פורמייקה לבנים ושיש בצבע אפור בהיר.

 

מבנה המטבח

בנוסף, רצוי להיסגר על מבנה המטבח שלכם ככל שיש לכם בחירה בעניין. ככל ששטח המטבח גדול יותר כך יש לכם גמישות רבה בבחירת מבנה המטבח: למשל, האם אתם רוצים אי למטבח? האם אתם מעוניינים שהמטבח יהיה פתוח או מטבח סגור? האם חשוב לכם שיהיה במטבח כיור חלבי וכיור בשרי, ומה המרחק הרצוי בין הכיורים?

כאמור, כל הבחירות האלו נעשות בכפוף למידות של המטבח שלכם. לכן חשוב מאוד גם למדוד באופן מדויק את החלל כדי לדעת מה תוכלו להרשות לעצמכם להכניס ועל מה אפשר לוותר. רוצים לראות דוגמאות? לגלריה >>

0
0
העגלה שלך
העלה שלך ריקה
Apply Coupon
Available Coupons
cwdkxxjh Get 5,849.00 off
rzkgjn24 Get 4,989.00 off